Anasayfa / MEKAN REHBERİ / SÖRF - TENİS - BEACHLER
AKTİF SURF OKULU


Alaçatı Active Surf Center’da malzemenin tanıtımı, denge ve koordinasyon, rüzgar bilgisi (dönüş yönleri), seyir ve yön vermeler, güvenlik önlemleri ve geçiş üstünlükleri olarak temel bilgileri alabilirsiniz. Siz suya inmeden Windsurf Ekipmanlarının size uygunluğu belirlendikten sonra, Rüzgarın sizi büyüleyen hızıyla tanışmaya hazırsınız demektir. Alaçatı’nın muhteşem rüzgarı, masmavi denizi ile bütünleşen Alaçatı Active Surf Center‘da, Denize sadece 10 m. uzaklıkta, yılın on iki ayı açık olan, Alaçatı’nın en büyük okulunda, profesyonel eğitmenlerden her seviyede ders alabilirsiniz.

DETAYLAR
ALAÇATI TENİS KULUBÜ/CNC Tenis Akademi


Stadyum,Tenis Kortu ve Spor Alanı

DETAYLAR
ASPC (ALAÇATI SURF PARADISE CLUB)


ASPC Sörf Okulu, bir sörf okulu olmanın ötesinde, outdoor bir spor merkezidir. Dünya sıralamasında ilk 5, Avrupa sıralamasında ilk 3’te olan ASPC 1995 yılında Arkın Pekdağ ve Ralf Busse tarafından Alaçatı sörf koyunda, rüzgarın en işlevsel kullanabileceği noktada konumlandırılmıştır. Koyun ilk ve en büyük aktivite alanına sahip tek merkezidir.

DETAYLAR
ÇAĞLA KUBAT ALAÇATI WİNDSURFING


İçindeki spor aşkı yaşamın her alanında ilham kaynağı olan ve tüm Türkiye’ye windsurfu tanıtan Çağla Kubat ve sörf dünyasının en deneyimli isimlerinden başarılı yarışçı Jimmy Diaz, şimdi sörfün macera dolu ve eğlenceli doğasını kendi tecrübeleriyle birleştirerek sizlerle buluşturmak istiyor. İşte Çağla Kubat Windsurf Akademi Alaçatı’nın muhteşem doğasının sunduğu imkanlar altında bu aşkı sizinle paylaşmak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmenin yolunu göstermek için kuruldu.

DETAYLAR
SOLE & MARE BEACH CLUB


Rüzgarıyla meşhur Çeşme’nin esintisiz koyu Ayayorgi’de 17 yıldan uzun süredir hizmet veren Sole Mare Beach Club, Çeşme’nin vazgeçilmezlerinden. Denizin, güneşin, müziğin ve dansın tadını doyasıya yaşayacağınız Sole&Mare her zaman canlı ve renkli!

DETAYLAR